Pet Pen Pencil er produsert av gjenvunne plastflasker og er derfor et godt alternativ for miljøbevisste bedrifter. På klipsen finnes returmerking samt teksten «Pens made from recycled bottle». Finnes også som kulepenn.
| Antall | 100 | 300 | 500 | 1000 | 2000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 10,45 | 8,26 | 6,88 | 6,69 | 6,29 | 5,51 | 5,21 |
Hvit / pms transp. Vit
| Opprinnelsesland | Kina |
| Vekt | 11g |
| Lengde | 145mm |
| Emballasje | 50 stk. i kartong |
| Refill | 0,7mm Stift, 2st |
| Leveringstid | 10-15 virkedager etter godkjent korrektur |
| Øvrig informasjon | Produkttyp: Miljöpenna PET-plastStatistikkod: 96084000 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 20014-0113-A | 33 062 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 5,00 kr
Fra 5,00 kr
Fra 6,80 kr
Fra 6,80 kr
Fra 3,40 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |