Recycled er en stilig gavepenn med en slank pennekropp laget av 100% resirkulert aluminium (PCR). Pennen har blanke detaljer og en matt grå blyantkropp som gjør det veldig bra med logo eller navnegravering. Utskrift er også mulig i opptil 4 farger. Retursymbol gravert på baksiden av pennen.Resirkulert forbrukeraluminium er et miljøsmart alternativ til penner laget av nyprodusert metall, delvis fordi prosessen bruker 95% mindre energi og delvis bidrar til redusert avfallshåndtering.
| Antall | 50 | 300 | 600 | 1200 | 2400 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 17,15 | 14,30 | 14,00 | 13,30 | 11,55 | 11,15 |
Grå
| Opprinnelsesland | Kina |
| Vekt | 16g |
| Lengde | 140mm |
| Emballasje | Stykkpakkes i papiretuier (gjelder ordre med trykk/gravering) |
| Refill | 1,0mm INGLI Metal Parker Style |
| Blekkfarge | Blå |
| Leveringstid | 10-15 virkedager etter godkjent korrektur |
| Øvrig informasjon | Produkttyp: Miljöpenna-återvunnen AluStatistikkod: 96081010 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 20110-1107-F | 2 920 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 4,60 kr
Fra 4,60 kr
Fra 5,00 kr
Fra 128,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |