Waterman Graduate kulepenn i krom med gaveeske (leveres separat). Blått blekk.
Sølv (32)
| Høyde | 0,9 cm |
| Bredde | 0,9 cm |
| Størrelse | 0,9 cmx0,9 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 272/5.46 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 23 cmx35 cmx24 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Frankrike |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI3759732 | 4363 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 4,60 kr
Fra 4,60 kr
Fra 5,00 kr
Fra 128,00 kr
Fra 150,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |