Penneserien er designet av Enrico Fumia som har en rekke andre suksesser bak seg, bl.a. Alfa Romeo GTV og Spider. Myto Elite har en matt farget pennekropp og kromdetaljer. Pennen for deg som vil vise at bedriften verdsetter eksklusive produkter ned til minste detalj.
| Antall | 300 | 600 | 1200 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 80,00 | 75,50 | 72,50 |
Champagne
| Opprinnelsesland | Italien |
| Vekt | 25g |
| Lengde | 140mm |
| Emballasje | Stykkpakkes-i-papiretuier |
| Refill | 1,0mm Schmidt Metal Parker Style dokumentäkta bläck ISO-12757/2 |
| Blekkfarge | Blå |
| Leveringstid | 10-15 virkedager etter godkjent korrektur |
| Øvrig informasjon | Tillverkarens Artnr: 9302H3RF1Produkttyp: Reklampenna, PlastStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 50500-9302-CH | 10 005 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 4,80 kr
Fra 4,80 kr
Fra 5,30 kr
Fra 128,00 kr
Fra 179,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |