Desksett fra svenske Ballograf ble lansert som bankpenn allerede i 1961. Produksjonen skjer fremdeles i Sverige, og monteringen foregår i sju trinn som utføres for hånd. De siste årene har denne klassikeren mer og mer vandret ut av post- og bankkontorene for i stedet å innta designbutikker og svenske hjem. I dag kan du til og med kjøpe et Deskset på MoMA i New York. Finnes tilgjengelig i 11 forskjellige farger og leveres stykkpakket i pen papireske.
| Antall | 1 | 50 | 300 | 600 | 1200 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 246,00 | 197,00 | 132,00 | 127,00 | 121,00 |
Hvit / pms vit
| Opprinnelsesland | Sverige |
| Vekt | 79g |
| Lengde | 135mm |
| Emballasje | Stykkpakkes-i-kartong |
| Refill | 1,0mm Ballograf Medium Refill, Svenskt Arkiv |
| Blekkfarge | Blå |
| Øvrig informasjon | Tillverkarens Artnr: 128 06Produkttyp: Reklampenna, PlastStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 10183-0128-A | 501 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 4,60 kr
Fra 4,60 kr
Fra 5,00 kr
Fra 128,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |