Kulepenn med lakkert hvit eller svart pennekropp Vrimekansime. Elegant blekkpenn der kulespissen vris frem.
| Antall | 1 | 50 | 300 | 600 | 1200 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 176,00 | 162,00 | 134,00 | 129,00 | 126,00 |
Svart/sølv
| Opprinnelsesland | Kina |
| Vekt | 33g |
| Lengde | 137mm |
| Emballasje | Stykkpakkes i papiretuier (gjelder ordre med trykk/gravering) |
| Refill | 1,0mm Metal Parker Style |
| Blekkfarge | Blå |
| Leveringstid | 10-15 virkedager etter godkjent korrektur |
| Øvrig informasjon | Produkttyp: MetallpennaStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 20075-0003-B1 | 812 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 4,60 kr
Fra 4,60 kr
Fra 5,00 kr
Fra 128,00 kr
Fra 150,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |