"SALG kulepenn Salgspris, gyldig så langt lageret rekker! King Kule er en svært prisgunstig og moderne designet kulepenn med kropp i skinnende krom. Gummibelagt grep for en mer behagelig skrivefølelse. King finnes også som Pencil
Sølv / pms chrome
| Opprinnelsesland | Kina |
| Vekt | 26g |
| Lengde | 140mm |
| Emballasje | Stykkpakkes i papiretuier (gjelder ordre med trykk/gravering) |
| Refill | 1,0mm Cross Type |
| Blekkfarge | Svart |
| Leveringstid | 10-15 virkedager etter godkjent korrektur |
| Øvrig informasjon | Produkttyp: MetallpennaStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 20057-2042-S | 248 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 4,60 kr
Fra 4,60 kr
Fra 5,00 kr
Fra 128,00 kr
Fra 150,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |