Penalhus i polyester (600D) med glidelås og håndtak.
Rød (08)
| Materiale | Polyester 600D |
| Høyde | 8,5 cm |
| Bredde | 3,5 cm |
| Lengde | 20,5 cm |
| Størrelse | 3,5 cmx8,5 cmx20,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 45/11.2 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/200 |
| Carton Størrelse | 31,5 cmx52 cmx48 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI972708 | 3947 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 2,90 kr
Fra 9,25 kr
Fra 11,30 kr
Fra 67,50 kr
Fra 50,50 kr
Fra 28,10 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |