Merkepenn med to neonfarger.
Sort
| Størrelse | 14 x 1 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | 4,5 x 0,6 cm |
| Vekt | 0.010 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 1000 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 46808 |
| Inkommande v.22, 2026 | 100000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 30,00 kr
Fra 17,80 kr
Fra 22,00 kr
Fra 35,00 kr
Fra 63,50 kr
Fra 14,40 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |