PVC -poncho i en ABS -plastkule med festekrok.
Hvid (02)
| Materiale | ABS, PVC |
| Høyde | 0,1 cm |
| Bredde | 90 cm |
| Lengde | 120 cm |
| Størrelse | 90 cmx0,1 cmx120 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 51/11.75 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/200 |
| Carton Størrelse | 35,5 cmx58 cmx35,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI913702 | 16829 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 7,60 kr
Fra 12,10 kr
Fra 19,65 kr
Fra 9,02 kr
Fra 7,52 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |