POE automatisk paraply. Metallramme og plasthåndtak. Trykknapp lukk.
Hvid (02)
| Materiale | Plast, Metall, POE 0.7mm |
| Høyde | 73,3 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 264/6.87 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 12/24 |
| Carton Størrelse | 21,7 cmx77 cmx17 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI648702 | 3361 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 80,00 kr
Fra 96,00 kr
Fra 84,00 kr
Fra 142,00 kr
Fra 98,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |