rPET 190T samanleggbar automatisk paraply (21 tommer) med seks panelar og ein stålramme. Har ein rPET-etikett på borrelåslukkinga og ein karabinkrok i plast. Inkluderer pose. Vindtett.
Sort (01)
| Materiale | Plast, Glassfiber, rPET |
| Høyde | 98 cm |
| Bredde | 98 cm |
| Lengde | 62 cm |
| Størrelse | 98 cmx98 cmx62 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 325/12.6 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 34 cmx60 cmx16 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI117142001 | 4022 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 76,00 kr
Fra 92,00 kr
Fra 84,00 kr
Fra 136,00 kr
Fra 84,00 kr
Fra 106,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |