Denne smarte og stilige paraplyen er laget for å holde deg tørr når du er på farten. Paraplyen er enkel å bære og har et komfortabelt grep med automatisk åpning og et vindtett system som holder paraplyen stabil selv i sterk vind. Den unike designen med karabinkrokhåndtak gjør at du kan henge Yara-paraplyen på ryggsekken. Metallramme, glassfiberribber med ABS-håndtak. Med AWARE-sporemerke som bekrefter at det er brukt resirkulerte materialer. 2 % av inntektene fra hvert solgte Aware-produkt doneres til Water.org. Registrert design.
Till digitalt produktpass »
2 KG
Svart
| Størrelse | 64 x ø 97 cm |
| Vekt | 382g |
| Trykkeflate | 180 x 120 mm |
| Materiale | rPET,Fiberglass |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Overhold blyinnhold for USA, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Dette produktet bør kontrolleres på ektheten for hver forsendelse |
| Sporbarhet | AWARE Physical |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 5093 |
| Nästa Leverans : 2026-09-27 | 4032 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 80,00 kr
Fra 96,00 kr
Fra 98,00 kr
Fra 110,00 kr
Fra 162,00 kr
Fra 142,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |