Polyester reflekterende nøkkelring med metallring.
Gul (06)
| Materiale | Polyester, Jern |
| Høyde | 0,25 cm |
| Bredde | 3 cm |
| Lengde | 8,5 cm |
| Størrelse | 3 cmx0,25 cmx8,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 2/3.3 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 300/600 |
| Carton Størrelse | 27 cmx38 cmx26 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, Nickel, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI86492806 | 17170 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 26,00 kr
Fra 55,00 kr
Fra 5,30 kr
Fra 10,80 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |