Mykt armbånd i 100% silikon. Valgfri bunnfarge med instøpt logo
| Antall | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 15,60 | 7,98 | 6,96 | 6,32 | 5,76 | 5,05 |
Nøytral (00)
| Variant | Antall |
|---|---|
| 12 mm | |
| 25 mm |
| Materiale | 100 % silikon |
| Høyde | 2 mm |
| Bredde | 12 mm |
| Lengde | 202 mm |
| Størrelse | 12 mmx2 mmx202 mm |
| Pakket i polybag | Ja |
| Leveringstid | Ca 3 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 1485,00 kr
Fra 22502,00 kr
Fra 3,47 kr
Fra 24393,00 kr
Fra 577,00 kr
Fra 6,22 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |