Våre flagg syes rundt med dobbel- og trippelsøm, hjørnene er optimalt låst og flaggryggen er forsterket. Flaggene er trykt på 160g marine polyester, der trykkmetoden er screentrykk. Dette gir et gjennomtrykk som er 100 %. Flaggarm (Windtracker) er tilgjengelig som tilbehør for stående flagg.
| Antall | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 10 | 15 | 20 | 25 | 30 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 2837,00 | 2459,00 | 1891,00 | 1702,00 | 1551,00 | 1230,00 | 1040,00 | 935,00 | 919,00 | 899,00 |
| Typ | Antall |
|---|---|
| 1-farge | |
| 2-farge | |
| 3-farge | |
| 4-farge |
| Størrelse | 150x400cm |
| Materiale | 160g marinpolyester med högsta slitstyrka |
| Vekt | 160g/m2 |
| Trykkmetoder | Screentryck/Digitaltryck |
| Leveringstid | ca 2 uker etter godkjenning |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 562,00 kr
Fra 454,00 kr
Fra 150,00 kr
Fra 383,00 kr
Fra 413,00 kr
Fra 681,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |