Kaffekrus i plast, volum 400 ml.
Blå
| Størrelse | ø 8,4 x 17,2 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | 3,5 x 3,5 cm |
| Vekt | 0.209 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 25 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 6851 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 46,00 kr
Fra 64,00 kr
Fra 44,00 kr
Fra 170,00 kr
Fra 210,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |