Modellen er laget av porselen. Stor, romslig, ergonomisk kopp. Det kjennetegnes ved ribbe på begge sider av øret. Mote som understreker brukerens originalitet.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 147,00 | 117,00 | 86,50 | 82,50 | 67,50 | 63,50 | 59,50 | 57,00 | 56,50 |
Hvid (02)
Klassisk gaveeske som finnes i mange ulike farger.
Emballasje med åpning som viser avtrykk på kruset fra drikkesiden.
Velg transfer print som teknikk og legg til dette alternativet hvis det skal være individuelle navn.
| Materiale | Porslin |
| Høyde | 80 mm |
| Kapasitet | 350 ml |
| Diameter | 95 mm |
| Carton Størrelse | 43 cmx33 cmx29 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 54,00 kr
Fra 62,00 kr
Fra 66,00 kr
Fra 54,00 kr
Fra 62,00 kr
Fra 42,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |