Distinkt kopp med oktagonbunn. Laget av Royal-hvit porselen
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 150,00 | 120,00 | 88,50 | 85,00 | 69,00 | 65,00 | 61,50 | 58,50 | 57,50 |
Hvid (02)
Klassisk gaveeske som finnes i mange ulike farger.
Emballasje med åpning som viser avtrykk på kruset fra drikkesiden.
Gaveeske til to krus i mange forskjellige farger
Gaveeske til 4 krus i mange forskjellige farger.
Gaveeske til 6 krus i mange forskjellige farger.
Emballasje i form av liten koffert.
Elegant snøhvit emballasje med perfekt matchet innsats som stabiliserer krus.
Velg transfer print som teknikk og legg til dette alternativet hvis det skal være individuelle navn.
| Materiale | Royalvit porslin |
| Høyde | 99 mm |
| Kapasitet | 280 ml |
| Diameter | 70x70 mm |
| Carton Størrelse | 41 cmx46 cmx46 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 54,00 kr
Fra 62,00 kr
Fra 66,00 kr
Fra 54,00 kr
Fra 62,00 kr
Fra 42,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |