En populær form i en unik fargeversjon. En sublimeringskopp med Solid Shield-belegg, som garanterer trykkholdbarhet i opptil 1000 sykluser i oppvaskmaskin. Modellen er tilpasset for trykk av høy kvalitet.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 133,00 | 107,00 | 78,50 | 75,00 | 61,50 | 58,00 | 54,50 | 52,00 | 27,80 |
Sort (01)
| Materiale | Keramik |
| Høyde | 96 mm |
| Kapasitet | 300 ml |
| Diameter | 82 mm |
| Carton Størrelse | 43 cmx48,5 cmx45,5 cm |
| Leveringstid | Ca 1 arbetsvecka |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 54,00 kr
Fra 62,00 kr
Fra 66,00 kr
Fra 54,00 kr
Fra 62,00 kr
Fra 42,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |