En kopp inspirert av Japandi-stilen ? subtil, harmonisk og tidløs. Den minimalistiske designen gjør den perfekt for ulike interiørstiler, fra skandinavisk til moderne. Den er det ideelle valget for de som verdsetter enkelhet, natur og hverdagskomfort i en estetisk form.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 111,00 | 88,50 | 65,50 | 63,00 | 51,00 | 48,00 | 45,15 | 43,05 | 42,50 |
Hvid (02)
| Materiale | Keramik |
| Høyde | 78 mm |
| Kapasitet | 250 ml |
| Diameter | 79 mm |
| Carton Størrelse | 29 cmx31,5 cmx40 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 54,00 kr
Fra 62,00 kr
Fra 66,00 kr
Fra 54,00 kr
Fra 62,00 kr
Fra 42,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |