Kopp i kvalitetskeramikk. Passer for alle kaffemaskiner. Tåler oppvaskmaskin. Innhold 200 ml. Trykket er testet og sertifisert for oppvaskmaskin: EN 12875-2.
Hvit
| Materiale | Keramisk |
| Lengde | 8 cm |
| Diameter | 8 cm |
| Vekt | 210 g |
| Volum | 268.0826 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 64,00 kr
Fra 66,00 kr
Fra 72,00 kr
Fra 78,00 kr
Fra 74,00 kr
Fra 100,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |