Nyt hver slurk med Nagano Pure-koppen, omhyggelig laget av delvis resirkulert leire. Den minimalistiske designen med en moderne vri gir både stil og funksjonalitet. Koppen har en praktisk stabelbar form som sparer plass på kjøkkenet. Sertifisert i henhold til RCS (Recycled Claim Standard), RCS-sertifiseringen garanterer at hele forsyningskjeden av resirkulerte materialer er sertifisert. Det totale resirkulerte innholdet er basert på produktets totale vekt. Dette produktet inneholder 10 % RCS-sertifisert resirkulert leire.
• Oppvaskmaskinsikker
• Laget av resirkulerte materialer
• Tåler mikrobølgeovn
0.55 KG
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 93,00 | 91,00 | 87,50 | 85,50 | 84,00 | 82,00 |
Off-white
| Størrelse | 10.5 x ø 8 cm |
| Vekt | 280g |
| Trykkeflate | 25 x 55 mm |
| Materiale | Leire,Leire |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-frie materialer brukt, Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245 |
| Sporbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2105 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 64,00 kr
Fra 66,00 kr
Fra 72,00 kr
Fra 78,00 kr
Fra 74,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |