Krus med forsterket gripesone, kapasitet 660 ml.
Mørke blå
| Størrelse | 19 x Ø 8,2 cm |
| Materiale | Akryl, Polyethylen, Silikon |
| Trykkeflate | 3,5 x 3,5 cm |
| Vekt | 0.300 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 25 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Inkommande v.21, 2026 | 3000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 31,00 kr
Fra 27,00 kr
Fra 3,60 kr
Fra 44,00 kr
Fra 33,00 kr
Fra 33,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |