Enten du er på camping, glamping eller fottur, er Alps 200 ml isolert krus en flott følgesvenn under enhver utendørsaktivitet. Håndtaket på kruset er en karabinkrok og dermed lett å feste til nesten hvilken som helst ryggsekk. Det rustfrie stålmaterialet gjør Alps kruset lett å rengjøre og meget motstandsdyktig mot korrosjon. Takket være det dobbeltveggede designet holder varme drikker seg varme litt lenger enn de ville gjort i et vanlig krus. Flere dekorasjonsmuligheter som gjør kruset enda finere.
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 66,00 | 64,00 | 62,00 | 60,00 |
Sølv
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Diameter | 7g |
| Størrelse | 8,5 x 10,5 cmcm |
| Emballasje | 48st |
| Bruttovekt | 8kg |
| Vekt | 7.6kg |
| Emballasje | 42x49x21cm |
| GTIN / EAN | 8713159045229 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2360 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 200,00 kr
Fra 44,05 kr
Fra 57,00 kr
Fra 45,55 kr
Fra 51,00 kr
Fra 60,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |