Müsli-/salatkruset er den perfekte løsningen for måltider på farten, på kontoret eller på skolen. Med en volum på 500 ml gir koppen god plass til salater, müsli osv. Det ekstra skrubare rommet med et volum på 250 ml er perfekt for topping, dressing eller frukt, og holder ingrediensene adskilt til de skal spises. Den avtakbare innsatsen og det integrerte skje-/gaffelbestikket sikrer maksimal bekvemmelighet.
Hvit
| Størrelse | 16 x Ø 9,9 cm |
| Trykkeflate | 3,5 x 3,5 cm |
| Vekt | 0.167 kg |
| Antal per innerlåda | 12 |
| Antal per ytterlåda | 12 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 8584 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 31,00 kr
Fra 138,00 kr
Fra 27,00 kr
Fra 72,00 kr
Fra 104,00 kr
Fra 66,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |