Enkel eleganse for å forskjønne merket. Elegant glass med rette vegger. Den har et bredt utvalg av dekorasjoner og eksponerer budskapet til merkevaren perfekt.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 81,50 | 65,00 | 48,05 | 45,95 | 37,75 | 35,55 | 33,40 | 31,70 | 31,65 |
King blue (304)
Velg transfer print som teknikk og legg til dette alternativet hvis det skal være individuelle navn.
| Materiale | Glas |
| Høyde | 93 mm |
| Kapasitet | 250 ml |
| Diameter | 79 mm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Carton Størrelse | 26,5 cmx36 cmx22,7 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | EU |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 222,00 kr
Fra 67,00 kr
Fra 34,20 kr
Fra 45,55 kr
Fra 176,00 kr
Fra 23,40 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |