Et glass dedikert til spesialiserte alkoholer. Laget av europeisk glass i toppklasse.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 72,00 | 57,50 | 39,35 | 40,70 | 33,40 | 31,35 | 29,65 | 28,05 | 27,75 |
King blue (304)
| Materiale | Glas |
| Høyde | 89 mm |
| Bredde | 39 mm |
| Kapasitet | 60 ml |
| Diameter | 39 mm |
| Størrelse | 39 mmx89 mm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 27,5 cmx26,5 cmx21 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | EU |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 21,00 kr
Fra 27,00 kr
Fra 279,00 kr
Fra 319,00 kr
Fra 29,20 kr
Fra 1959,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |