RPET -hette med fem paneler og spenne på baksiden.
Sort (01)
| Materiale | rPET |
| Høyde | 0,2 cm |
| Bredde | 23,5 cm |
| Lengde | 20 cm |
| Størrelse | 23,5 cmx0,2 cmx20 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 37/4.6 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/100 |
| Carton Størrelse | 44 cmx53 cmx15 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, ISO105-X12:2001, ISO 105-E04-2008, Global Recycled Standard (GRS), BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI934301 | 3002 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 60,00 kr
Fra 70,00 kr
Fra 23,00 kr
Fra 49,00 kr
Fra 60,00 kr
Fra 46,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |