Deluxe cap in chino twill. Classic baseball cap in more luxurious quality. Fabric strap with Velcro fastener at the back for quick and easy size adjustment.
| Antall | 25 | 50 | 100 | 200 | 300 | 500 | 1000 | 2000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 75,00 | 71,00 | 67,00 | 66,00 | 65,00 | 64,00 | 63,00 | 62,00 |
Sort
| Størrelse | Standard |
| Materiale | 100% Chinotwill - 290 g/kvm |
| Broderiinformasjon | Kvalitetsbrodyr i upp till 12 st färger. Maxstorlek på keps 130x55 mm |
| Trykkmetoder | Transfertryck i upp till 80x50 mm på kepsar |
| Leveringstid | Blanke capser ca. 1 uke. Inkludert dekorasjon ca. 3 uker fra godkjent fotoprøve. |
| Informasjon | Frakt og moms blir lagt til |
| Emballasje | Pappeske |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 24,00 kr
Fra 60,00 kr
Fra 70,00 kr
Fra 49,00 kr
Fra 60,00 kr
Fra 46,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |