Lett og komfortabel fritidslue med visir for voksne tilgjengelig i to størrelser, M/L & L/XL. Ensfarget med ventilasjonshull på sidene. Vevd miljømerke på siden.
| Antall | 25 | 50 | 100 | 200 | 300 | 500 | 1000 | 2000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 90,00 | 86,00 | 82,00 | 81,00 | 80,00 | 79,00 | 78,00 | 77,00 |
Sort
| Størrelse | M/L - 58 cm, L/XL - 61 cm |
| Materiale | 100% RPET polyester - 210 g/m2 |
| Broderiinformasjon | Kvalitetsbrodyr i upp till 12 st färger. Maxstorlek på keps 130x55 mm |
| Trykkmetoder | Transfertryck i upp till 80x50 mm på kepsar |
| Leveringstid | Blanke capser ca. 1 uke. Inkludert dekorasjon ca. 3 uker fra godkjent fotoprøve. |
| Informasjon | Frakt og moms blir lagt til |
| Emballasje | Pappeske |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 68,00 kr
Fra 36,00 kr
Fra 86,00 kr
Fra 48,00 kr
Fra 70,00 kr
Fra 40,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |