Heracles bandanaen er laget av 90 % GRS resirkulert polyester og 10 % resirkulert bomull. Med 95 g/m² føles den lett og pustende, slik at du kan bruke den hele året.
0,28 kg
| Antall | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 14,80 | 14,60 | 14,40 | 14,20 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 46 |
| CO2-avtrykk | 0,28 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 90% GRS sertifisert resirkulert polyester og 10% GRS sertifisert resirkulert bomull |
| Størrelse | 88 x 44 cm |
| Emballasje | 400stk |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10,45kg |
| Emballasje | 48x14x57cm |
| GTIN / EAN | 8713159682370 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiGRSBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 9507 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 84,00 kr
Fra 34,00 kr
Fra 60,00 kr
Fra 38,00 kr
Fra 48,00 kr
Fra 56,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |